ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 15:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   CC`deki En Tuhaf Kişi Kimdir Anketi=)))
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2011 Cum 17:16:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·Melissum· :

TUtmuş bi zihniyet geliştirmiş, Kalkmış saz arkadaşlarını buna ikna edip bide yorum yazın demiş :)

(Sözlerim, sonraki eklentilere kapak Mahiyetindedir. AYrıca, Şartlandırılmış(!),mecbur edilmiş, kanına girilmiş user`ların yorumları geçersizdir. Bilginize.. )

Çok sinirlenmişsin, eleştirilere açık olman gerekir. Eğer dillerde seni ``En Tuhaf Kişi Kimdir ``eleştiriyorlar ise senin olgun ve erdemliğindendir.

Melissum

Melissum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2011 Cum 18:42:52sohbet oyun linki

Hayır, Bu sinir gösterisi değil, ELeştrisel bi mevzuda değil. Beyefendinin deyimiyle  `Söz` e gelenlerin toplaşıp oluşturduğu klasik suçlama modu -ki; ortada bi suçlu da yok:))

Hem Chip, bugüne bugün, Forumda konu açıpta eline yüzüne bulaştıranlara örnek teşkil ediyor:)))

Eserimle övünüyorum 

TYRONAREX

TYRONAREX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2011 Cum 19:00:21sohbet oyun linki

XxKrallBenimXx

XxKrallBenimXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2011 Cum 23:35:43sohbet oyun linki
Chib Sanırım Melisuma Özlet Attı yüz Bulamadı böyle yol deniyor :) Sacma bir başlık Yorumlara bakılırsa Melisumun Dedi gibi Formu Acıp yorum Atın talimatı Verilmiş Cüngü HSavun haric hepsı kendi adamı..!!! Chib Seni kınıyorum

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2011 Cmt 10:04:48sohbet oyun linki

Konuya bilimsel bir açıklama ile girmek istiyorum:

sf. 1. Acayip: “Nahit`in onda hiç görmediği bir tuhaf hâli vardı.” -T. Buğra. 2. Şaşılacak, garip. 3. Güldürücü: “Kibirli, alıngan olmayan, tuhaf ve nükteli bir adammış.” -A. Ş. Hisar. 4. Gülünç: Bu kıyafetle tuhaf oluyorsun. 5. Anlaşılmaz: Tuhaf çocuk, günü gününe uymuyor. 6. ünl. Şaşılan bir şey karşısında söylenen söz: “Tuhaf! Her yerde olduğunun aksine, burada şehirden uzaklaştıkça binaların güzelliği artıyor.” -A. Haşim.   bknz: Türk Dil Kurumu Büyük Türkçe Sözlük

Yukarıda sözlük anlamlarına baktığımızda birilerinin tepkisinin TUHAF olduğu ortaya çıkmakla beraber, TUHAF olmanın neresi kötü olabilir diye düşünüyorum. Kaldı ki eleştri mahiyetinde olaya bakılmış duruma. Eleştirmek kimin haddine diye bir soruyu yapıştırabiliriz buraya?

Gelelim açılan konuya: Tek cümle ile şunu diyoruz: Böyle TUHAF bir anket olmaz:) Altında başka şeyler var gibi paranoya düşmek de bir o kadar TUHAF bir düşünme şekli. Anketi eleştirenler de TUHAF. Foruma her vip kurallar dahilinde konu açabilir, bunu bilmemek ve üzerine yorum yapmak yine çok TUHAF. Kendince anket konusu açmış katılan katılır katılmaan katılmaz. Konuyu eleştirmek saçma sapan demek de çok TUHAF...

Kıssadan Hisse: TUHAF BİR MİLLETİZ !!!

ChipUser

ChipUser resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2011 Cmt 10:39:19sohbet oyun linki

Öncelikle; Tşk Ederim Her Arkadaşıma Ayrı ayrı..

Mevcut açmış bulunduğum konu ile ilgili arkadaşlarım iyi yada kötü eleştirilerini yapmışlar fakat burada bilinmesini istediğim bir kaç husus söz konusu=))))

1- Melissum ile Sadece Bir iddaya girmiştik sadece şaka mahiyetinde açılmıştır bu anket bunu kendiside bilmektedir=))) ( Bana Tuhafsın Demiştir ve Ben, Sen benden Daha Tuhafsın diyerek konuyu iddaaya dönüştürerek onun bilgisi dahilinde foruma konu açmış ve anketi düzenlemişimdir..)

2- Arkadaslarim, Devamlı Sohbet kurduğum ve iletişimde Olduğum Arkadaşlarım Olduğu için ankette sahtekarlık yapmışımdır ki zaten (Bkz. 1.de Saka Olduğunu belirtmişimdir.)

3- Bir Arkadaşım, bahsi geçen kişiye Asıldığımı Düşünüp Foruma Yazmış tabiki eleştirilere ve düşüncelere saygılı olmak gerekir, o arkadaşım beni tanımlarken sevmediği insanlarla olan samimiyetimden dolayı bu düşünceye kapildiği ve hani nerden bi açık yakalarım kinayesinde devamlı insanları araştırma gafleti içine düştüğü için, normal insanlar gibi sohbetin zaman geçirmenin ve geyiğin anlamanı bilemediği ve düşünemediği için belkide dostlukları hazmedemediği için yazdıklarını o arkadaşımızın egolarına veriyorum=)))

Saygılarımla,

.ChipUser.

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2011 Cmt 11:42:40sohbet oyun linki
muratugras82 :

Konuya bilimsel bir açıklama ile girmek istiyorum:

sf. 1. Acayip: “Nahit`in onda hiç görmediği bir tuhaf hâli vardı.” -T. Buğra. 2. Şaşılacak, garip. 3. Güldürücü: “Kibirli, alıngan olmayan, tuhaf ve nükteli bir adammış.” -A. Ş. Hisar. 4. Gülünç: Bu kıyafetle tuhaf oluyorsun. 5. Anlaşılmaz: Tuhaf çocuk, günü gününe uymuyor. 6. ünl. Şaşılan bir şey karşısında söylenen söz: “Tuhaf! Her yerde olduğunun aksine, burada şehirden uzaklaştıkça binaların güzelliği artıyor.” -A. Haşim.   bknz: Türk Dil Kurumu Büyük Türkçe Sözlük

Yukarıda sözlük anlamlarına baktığımızda birilerinin tepkisinin TUHAF olduğu ortaya çıkmakla beraber, TUHAF olmanın neresi kötü olabilir diye düşünüyorum. Kaldı ki eleştri mahiyetinde olaya bakılmış duruma. Eleştirmek kimin haddine diye bir soruyu yapıştırabiliriz buraya?

Gelelim açılan konuya: Tek cümle ile şunu diyoruz: Böyle TUHAF bir anket olmaz:) Altında başka şeyler var gibi paranoya düşmek de bir o kadar TUHAF bir düşünme şekli. Anketi eleştirenler de TUHAF. Foruma her vip kurallar dahilinde konu açabilir, bunu bilmemek ve üzerine yorum yapmak yine çok TUHAF. Kendince anket konusu açmış katılan katılır katılmaan katılmaz. Konuyu eleştirmek saçma sapan demek de çok TUHAF...

Kıssadan Hisse: TUHAF BİR MİLLETİZ !!!

Hocam, konuyu aydınlattığınız için cc halkı adına ben teşekkür ederim... Bırakın artık şu dağları taşları.. Bu halkın size ihtityacı var!

creens

creens resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2011 Pzr 20:30:04sohbet oyun linki

·XxKrallBenimXx· :
Chib Sanırım Melisuma Özlet Attı yüz Bulamadı böyle yol deniyor :) Sacma bir başlık Yorumlara bakılırsa Melisumun Dedi gibi Formu Acıp yorum Atın talimatı Verilmiş Cüngü HSavun haric hepsı kendi adamı..!!! Chib Seni kınıyorum

senin yolundan gidiyor diye

kınama adamı (:

oskayyy

oskayyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2011 Pzt 06:35:34sohbet oyun linki

laser tabıkı en tuhaf :DDD

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir